Partneři

Když je něco dobré, řeknu to stejně tak, jako když se mi něco nelíbí. Značky, se kterými spolupracuji, dobré jsou. Proto jsem s nimi rád spojil své jméno.

Potten & Pannen - Staněk je od roku 1992 výhradní dovozce a prodejce značkových kuchyňských a domácích potřeb renomovaných výrobců. Do portfolia námi zastupovaných firem patří světově proslulé značky: Zwilling J.A. Henckels, Rosenthal, Christofle, Lalique, Brita nebo GreenPan a mnoho dalších. Navštivte náš web pro kompletní informace.

Přejít na web značky

Značka Lexus, poprvé představená v roce 1989, celosvětově proslula svojí touhou po dokonalosti, výtečnou kvalitou a použitím vysoce sofistikovaných technologií, stejně tak jako jedinečné koncepci komplexních zákaznických služeb. Lexus dnes zůstává prvním a zároveň i jediným světovým výrobcem luxusních vozů, který nabízí ucelenou řadu vysoce výkonných plně hybridních modelů.

Přejít na web značky

Rodinná firma Miele vyrábí již od roku 1899 vysoce kvalitní spotřebiče pro domácnost i profesionální provozy. Přístroje Miele se vyznačují prvotřídními materiály, inovativními technologiemi, nadčasovým designem a důrazem na ekologickou i ekonomickou úspornost. Spotřebiče jsou testovány na životnost 20 let a pravidelně vítězí v testech kvality po celém světě.

Přejít na web značky

Originál to je Weber. Vznik firmy Weber® je typickým americkým příběhem o podnikatelském úspěchu. Již po desetiletí je značka Weber® synonymem výdrže, a úroveň kvality, která v roce 1952 dopomohla grilu Weber® k úspěchu, je dnes charakteristická pro celý výrobkový program firmy. Navštivte partnerský web pro nákup grilu Weber.

Přejít na web značky

Vše začalo v roce 1881 s Janosem Kotányi a paprikou. Jedinečná papriková směs rychle dobyla Vídeň. Brzy se výroba rozrostla o vynikající koření a bylinky z celého světa - to je naše pravá vášeň, tehdy stejně jako dnes. Více než sto třicet let staví KOTÁNYI své podnikání na svých firemních hodnotách. Tyto hodnoty spojuje naše vášeň, rodinná hrdost, podnikavý duch a kreativita.

Přejít na web značky

Výběr z více než 11 000 modelů hodinek, prvotřídní servis zkušených profesionálů v luxusním prostředí v centru Prahy a tradice profesionální práce prověřená víc než čtvrtstoletím. Jsme největší hodinářství ve střední Evropě a o svém oboru víme vše. To jsou argumenty, proč svěřit důvěru právě nám, o zbytku se přijďte přesvědčit sami, těšíme se na vás.

Přejít na web značky