0

O e-shopu

Ambicí tohoto e-shopu je prodávat produkty úzce spojené s činností Zdeňka Pohlreicha a dnes už i s jeho značkou Pohlreich. Budeme se snažit, aby produkty v nabídce měly pro vás svou unikátní hodnotu a přímou spojitost se Zdeňkem, kterou na jiných e-shopech nenajdete. Jdeme tím vstříc všem fanouškům, kteří už dlouho po této nabídce volají. […]

Ambicí tohoto e-shopu je prodávat produkty úzce spojené s činností Zdeňka Pohlreicha a dnes už i s jeho značkou Pohlreich. Budeme se snažit, aby produkty v nabídce měly pro vás svou unikátní hodnotu a přímou spojitost se Zdeňkem, kterou na jiných e-shopech nenajdete. Jdeme tím vstříc všem fanouškům, kteří už dlouho po této nabídce volají.

Naší snahou je nabízet takové zboží, které bude užitečné, praktické, kvalitní a pohledné. Opět se vše bude točit kolem kuchyně, vybavení do kuchyně ale i oblečení a kdo ví co nás všechno napadne. Budeme prodavát kuchařky a když knihy, tak se Zdeňkovým podpisem.

Dále u nás najdete kvalitní kuchařské nože a když nože, tak s gravírovaným podpisem Zdeňka Pohlreicha, trika s vyobrazením grafik použitých v knihách a takhle budeme postupovat dál a snažit se zpestřovat a rozšiřovat naši nabídku.

Jste vřele vítání a za uskutečné nákupy vám velmi děkujeme!