Televize

Televize mě baví. Prohlédněte si níže televizní pořady, na kterých jsem se podílel nebo podílím. Všechny epizody jsou dostupné na webu TV Prima.

01

Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět

Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovky s formátem pro hlavní vysílací čas a vězte, že to nebude „pouhé“ vaření receptů na klidné nedělní dopoledne. Zdeněk se vrací v plné polní k tomu, co mu jde nejlépe. K reality show, kde scénář píše život! Jako inkvizitor českých hospodských nešvarů se vydá ve svém foodtrucku opět do akce – do pekla a zpět – a má na to pouhých 24 hodin. V tomto krátkém čase je jeho úkolem v utajení zjistit veškeré dostupné informace o provozovně a odhalit její slabiny.

Přejít na web pořadu

02

Ano, šéfe!

Začalo to v roce 2009 a pokračuje dodnes. Pořadem Ano, šéfe jsme odstartovali na TV Prima misi za lepší české restaurace a tato mise pokračuje dodnes. Nová řada pořadu Ano, šéfe! startuje už tento podzim, takže se máte na co těšit.

Přejít na web pořadu

03

Šéf na grilu

V tomto pořadu jsem Vás provedl v klidu, pohodě a s trochou humoru sobě vlastním všemi úskalími grilování. Vysvětlili jsme si, co je při grilování důležité, nač si dát pozor a čeho se vyvarovat. Věřím, že jsem vás naučil rozumět surovinám, pomohl zvládnout základní grilovací techniky a inspiroval vás přípravou vynikajících jídel.

Přejít na web pořadu

04

Rozpal to, šéfe!

Další sezónu grilování jsme začali na mé farmě, kde se rád měním v usměvavého hostitele. Ukázali jsme si, že vařit se dá venku za každého počasí a pro každého, od hasičů až po nejmlsnější děti.

Přejít na web pořadu

05

Teď vaří šéf!

Cooking show je založená na propojení profesionality a domácí kuchyně. Obojí je třeba dělat s nasazením, a navíc to musí člověka i bavit. O tom, že mě vaření opravdu baví, snad už nikdo nepochybuje! Sledujte můj pořad a vařte doma stejně jako šéf.

Přejít na web pořadu

06

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ

Kurzy vaření nejsou dostupné pro všechny. Na Primě jsme společně vše zvládali z pohodlí domova a zdarma. Vařili jsme ze surovin, které jsou dostupné a blízké všem. I obyčejné jídlo, které se často zdá jako velmi jednoduché, může být totiž povýšeno na delikatesu!

Přejít na web pořadu

07

Vařte jako šéf!

Moje škola vaření na TV Prima. Uvařili jsme společně celou řadu chutných jídel, ale také si povídali o surovinách a různých technikách vaření. Mistra totiž dělá nejenom trénink, ale také dobrá znalost a pevné základy samotného řemesla. Ty jsem se vám pokusil předat.

Přejít na web pořadu