Wheels

Nová dimenze, nový zážitek! Wheels je nový projekt Zdeňka Pohlreicha, který má jednu jedinou myšlenku. Spojit jídlo a exteriér v jedinečný zážitek.

WHEELS
restaurace na kolech

Wheels je mobilní restaurace, která nezná hranice ani meze vaší představivosti. Dojede kamkoliv s veškerým zázemím, vybaveností a komfortem. Nemusíte řešit vůbec nic. Jen si užít kvalitní gastronomii, vybranou společnost a kouzlo okolní scenerie.

Wheels je vysoce sofistikovaný 15,4 m dlouhý kamionový návěs, který s tažným vozidlem dopraví váš sen o dokonalém cateringu pod osobním vedením Zdeňka Pohlreicha na vámi vybrané místo.

Během tří hodin od příjezdu se návěs promění v plnohodnotnou klimatizovanou restauraci, nezávislou na přívodu elektrické energie, vody, chladicích a skladovacích prostorech a odpadech vody. S plně vybavenou a funkční kuchyní, útulnou vstupní halou a exkluzivním posezením umí pohostit 30 hostů na 75 m2. V případě nutnosti může být během další hodiny dovybavena i prostornou venkovní terasou. Svým provedením je plnohodnotně srovnatelná s komfortem „kamenných“ restaurací.

Dobře zvolený exteriér dělá z Wheels Zdeňka Pohlreicha zcela unikátní a neopakovatelný gastronomický zážitek. Wheels nabízí své služby všem, kteří uvažují pro své vážené klienty nebo přátele o opravdu jedinečném gastronomickém zážitku na netradičním místě, se servisem Zdeňka Pohlreicha a jeho týmu.

Vzhledem k individuální povaze každého požadavku naleznete v zápatí formulář, kde svou žádost či poptávku můžete specifikovat. Náš tým se Vám ozve a nabídku vypracuje.

V exkluzivní spolupráci s Almiro Hospitality

Máte zájem? Ozvěte se hned

    * Povinné položky