Super jídla, jednoduché postupy!

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti. Připravit si něco k jídlu díky této kuchařce zvládne kdokoliv a jídla, která v ní najdete, odrážejí způsob života, jakým žije spousta z nás. K receptům nebudete potřebovat tisíce ingrediencí ani hromadu […]

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti. Připravit si něco k jídlu díky této kuchařce zvládne kdokoliv a jídla, která v ní najdete, odrážejí způsob života, jakým žije spousta z nás.

K receptům nebudete potřebovat tisíce ingrediencí ani hromadu nádobí. Omezili jsme se na minimum, aby recepty zvládl bez obtíží úplně každý a výsledek byl přitom vydatný, svěží i tradiční. Uvařit na jedničku se dá totiž i z toho, co seženete v každém supermarketu nebo ve večerce za rohem.

Pokud si čas od času kladete otázku „Co zas budu dnes vařit?“, tady je odpověď s řadou nápadů a tipů, které zvládnete stejně hravě jako skládačku z Lega.

Super jídlo se dá totiž připravit i super jednoduše.

KNIHA JE MOMENTÁLNĚ V PŘEDPRODEJI. MŮŽETE SI JI OBJEDNAT UŽ NYNÍ A MY VÁM JI ZAŠLEME, JAKMILE VYJDE. PŘEDPOKLÁDÁNÝ TERMÍN VYDÁNÍ JE 19.10.2020

KOUPIT KNIHU V PŘEDPRODEJI MŮŽETE ZDE: www.pohlreichshop.cz

Název: Super jednoduše
Autor: Zdeněk Pohlreich
ISBN: 978-80-906893-9-8
Vazba: vázaná
Rozsah: 192 stran
Rok vydání: 2020
Maloobchodní cena: 459 Kč

Nakladatelství: Sevruga, s. r. o., www.sevruga.cz

Plánované datum vydání: 15. 10. 2020
Ve výhradní distribuci Euromedia Group, a. s.