0

Superšéf! – návrat do pekla a zpět za 24 hodin

Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovky s formátem pro hlavní vysílací čas a vězte, že to nebude „pouhé“ vaření receptů na klidné nedělní dopoledne. Zdeněk se vrací v plné polní k tomu, co mu jde nejlépe. K reality show, kde scénář píše život! Jako inkvizitor českých hospodských nešvarů se vydá ve svém foodtrucku opět […]

Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovky s formátem pro hlavní vysílací čas a vězte, že to nebude „pouhé“ vaření receptů na klidné nedělní dopoledne. Zdeněk se vrací v plné polní k tomu, co mu jde nejlépe. K reality show, kde scénář píše život!

Jako inkvizitor českých hospodských nešvarů se vydá ve svém foodtrucku opět do akce – do pekla a zpět – a má na to pouhých 24 hodin. V tomto krátkém čase je jeho úkolem v utajení zjistit veškeré dostupné informace o provozovně a odhalit její slabiny. V momentě, kdy ze svého přestrojení vystoupí, musí všechny aktéry seznámit se skutečnostmi, které zjistil.

Svým pověstným přístupem vysvětlí všem oč jde a nabídne svou pomoc. A to ne malou. Nabízí kompletní restart podniku z nuly na sto. Od přestavby interiéru restaurace včetně kuchyňského zázemí až po nastavení nového menu a zaučení personálu v jeho pojízdné restauraci. 24 hodinový maraton, kdy se Šéf pokusí provozovatelům předat své zkušenosti a podniku vdechnuot nový život.

Znovu dochází k jedinečným momentům, nahodilým situacím, vypjatým emocím a trefným komentářům. O zábavu není nouze.

Opět to není pořad jen o Šéfovi ale hlavně o lidských životech a příbězích. Provozovatelé restaurací svou motivací a nadšením pro zlepšení svých výsledků dělají hlavní koření celého pořadu a dokazují, že změny se mohou dít jen tehdy, kdy sami budou chtít.

Šéf se na obrazovky vrací v té nejlepší formě. Nenechte si jeho návrat ujít!

Superšéf startuje premiérovým dílem 7.února 2020 ve 20.15 na TV Prima a další díly se budou následovat každý pátek ve stejný čas.

Foto: FTV Prima
Foto: FTV Prima