Pohlreichův Souboj Restaurací – TV Nova

Doba katastrofální úrovně pohostinství v Česku je naštěstí pryč a republiku zaplavilo množství fantastických podniků. Proto jsem s povděkem a radostí přijal nabídku moderovat nový pořad TV Nova, který dostal název Pohlreichův souboj restaurací a vychází z britské předlohy televizní soutěže Ramsay’s Best Restaurant. Za poslední roky se stav české gastronomie proměnil k lepšímu. A tak už […]

Doba katastrofální úrovně pohostinství v Česku je naštěstí pryč a republiku zaplavilo množství fantastických podniků. Proto jsem s povděkem a radostí přijal nabídku moderovat nový pořad TV Nova, který dostal název Pohlreichův souboj restaurací a vychází z britské předlohy televizní soutěže Ramsay’s Best Restaurant.

Za poslední roky se stav české gastronomie proměnil k lepšímu. A tak už se mi nechce jezdit a nahánět ty, co to dělají špatně. Naopak, chtěl bych ukázat nejlepší restaurace. Ne nutně ty nejznámější, nechtěl bych ukazovat ty, které každý zná, které plní stránky médií. Spíš hledáme něco, čemu pracovně říkáme „neobroušené diamanty“ , i když řada z nich se již opravdu pěkně blýská.

V kuchyni poznáte, jestli jde o kvalitní poctivou práci, jestli kuchaři vědí, co dělají a zda to dělají dobře. To se určit dá. Stejně tak se dá určit, jaký servis poskytuje ta daná restaurace, jestli se v ní lidé cítí dobře. A tohle všechno budu v soutěži hodnotit.

Pořad pomalu vzniká a já doufám, že se vám bude líbit a získá vaši pozornost. Bližší informace se vždy dozvíte na Instagramovém účtu TV Nova @tvnovaofficial nebo na mém oficiálním účtu @zdenek_pohlreich_official

Díky za přízeň

ZP

více informací na stránkách televizní stanice TV Nova zde